Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Rada Wojewódzka 26.11.2016r.

W dniu 26 listopada 2016 r. odbyło się posiedzenie Podlaskiej Rady Wojewódzkiej Sojuszu Lewicy Demokratycznej z udziałem Przewodniczącego SLD Włodzimierza Czarzastego i Sekretarza Generalnego Marcina Kulaska.

Rada przyjęła rezygnację, kolegi Krzysztofa Bil-Jaruzelskiego z funkcji Przewodniczącego Rady Wojewódzkiej w Białymstoku. Zgodnie ze statutem Rada postanowiła zwołać Konwencję Wojewódzką na dzień 28 stycznia 2017 r. Podlaska Rada Wojewódzka podziękowała Krzysztofowi Bil-Jaruzelskiemu za pięć lat intensywnej pracy..

Na konferencji prasowej Przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty odniósł się do propozycji rządu o obniżce wysokości emerytur mundurowych. Zapowiedział , że SLD "odkręci" te zmiany, jeśli będzie miał wpływ na rządzenie. - Uważam za skandal to, co w tej chwili proponuje rząd i co dotyczy pracowników służb mundurowych. Mówię o ograniczeniach ich emerytur.Nie zgadzamy się na podział Polski na tych, którzy żyli zawodowo do 1989 roku i po 1989-ym roku. Będziemy bronili wszystkich, a wszystkich to również tych, którzy byli aktywni zawodowo nawet jeden dzień do 1989 roku.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem