Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Mikołajkowy Autobus Radia 5 w Suwałkach

Planszowe gry edukacyjne, materiały szkolne oraz łakocie przekazała Rada Powiatowa SLD w Suwałkach podopiecznym miejscowej Społecznej Organizacji Przyjaciół Dzieci „Przystań”.

Podarki dzieciom przekazał przewodniczący Rady Powiatowej Karol Korneluk wraz liczną grupą lokalnych działaczy w siedzibie SLD w Suwałkach przy ulicy Pułaskiego. Suwalscy działacze lewicy otrzymali od obdarowanych dzieci serdeczne życzenia świąteczne oraz pamiątkowy dyplom . W akcji „Przystani” i lokalnego Radia 5 w ramach corocznej akcji Mikołajkowy Autobus Radia 5 Sld bierze udział tradycyjnie od wielu lat jako jedyna suwalska organizacja polityczn.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem